Отборът на квартал Курило грабна първото място и на Новогодишния турнир по волейбол за аматьори

Само ден след като спечели турнира по футбол, отборът на квартал Курило, в леко модифициран състав, стана първенец и на първото издание на Новогодишния турнир по волейбол за аматьори 2012.

Състезанието се проведе под патронажа на кмета на район „Нови Искър” – г-жа Даниела Райчева. Арена на зрелищните мачове бе големия физкултурен салон на 170 СОУ „Васил Левски”.

Участие в турнира взеха шест отбора от район „Нови Искър”. Това бяха представителните състави на кварталите Кумарица и Курило от град Нови Искър и тиймовете на Негован, Световрачане, Подгумер А и Подгумер Б.

За най-добър разпределител на Новогодишния турнир по волейбол за аматьори беше определен Драгомир Коцев от отбора на Кумарица, а за най-комплексен играч Тодор Колев от Подгумер.

Снимки от турнира може да видите ТУК.

Огромни благодарности към магазини ”ФРЕШ МАРКЕТ”, фирма „СОМЕДИНА 7” и г-н Тодор Колев за оказаната подкрепа при осигуряването на материалните награди за победителите!